A'dan Z'ye Photoshop CC Profesyonel Fotoğraf Rötuş Teknikleri - Afgan Rasulov | Fotoğrafçı | Eğitmen

A'dan Z'ye Photoshop CC Profesyonel Fotoğraf Rötuş Teknikleri

Fotoğraf rötuş için Photoshop eğitim seti ile high-end retouch, profesyonel fotoğraf düzenleme tenkiğini öğreneceksiniz


Daha fazla bilgi al


Fotoğraflarınızı Baştan Yaratın! – Fotoğraf Retouch Eğitimi

İster moda fotoğrafçısı olun, ister portre fotoğrafçısı. Fotoğraflarınızı ufak ya da büyük dokunuşlarla mükemmel hale getireceğiniz Retouch Kursu’nu kaçırmayın! High-end profesyonel fotoğraf rötuş yöntemleri ile doku kaybı olmadan fotoğraf düzenleme yapabileceksiniz. Klasik Photoshop retouch yöntemleri doku, detay kaybına sebep olmaktadır. Ancak high-end photo retouch yöntemleri ile frekans ayırma tekniği uygulanmaktadır. Fotoğrafın doku ve renkleri ayrı katmanlara aktarılmaktadır. Böylece renk katmanı üzerinde işlem yapılmasına rağmen hiç bir şekilde doku, detay kaybı oluşmamaktadır.

Fotoğraflarında mükemmellik isteyenler, bu eğitim tam size göre.

Orta ve ileri seviye uygulamalı Photoshop retouch, fotoğraf rötuş eğtimini bitirdikten sonra, fotoğraflarınızı baştan sona mükemmel hale getirmeyi, daha hızlı, pratik ve profesyonel düzenlemeyi öğreneceksiniz. High-end retouch, profesyon rötuş tekniğini öğrenecek ve sektörde iş yapabilme düzeyine geleceksiniz. Retouch eğitimi için indirimi kaçırmayın. Profesyonel fotoğrafçıyım diyebilmek için bu eğitimi kaçırmayın.

Fotoğraf tutkunuysanız;

Hobi için; temel ve ileri fotoğrafçılık eğitimlerini alabilir ardından retouch eğitimine kayıt olabilirsiniz. Fotoğraf çekmeye devam ederek çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilir, böylece daha fazla pratik yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Meslek edinmek istiyorsanız;

Mesleki olarak düşünürseniz; Photoshop fotoğraf retouch kursu ile mesleğinize ilk adımınızı atabilir, fotoğraları profesyonel teknikler ile düzenlemeyi öğrenebilirsiniz. Profesyonel fotoğraf rötuş yöntemlerini öğrendikten sonra profesyonel kariyerinizi oluşturabilirsiniz.

A'dan Z'ye Photoshop CC Profesyonel Fotoğraf Rötuş Teknikleri sesli ve görüntülü öğretim seti içeriği;


Eğitim sonunda High-end retouch (Profesyonel fotoğraf rötuş) yöntemlerini öğreneceksiniz.

Dergi, magazin, televizyon ve benzeri mecralara fotoğraf düzenleme için profesyonel hayatta kullanılan teknikleri göreceksiniz.
Sıfırdan makyaj yapımı ile ilgili tüm teknikleri göreceksiniz.Frekans ayırma profesyonel fotoğraf rötuş yapma yöntemleri ile detay, doku kaybı olmadan düzenleme yapabileceksiniz. Pürüzsüz ve detay, doku kaybı olmadan profesyoneller gibi retouch yapacaksınız
Profesyonel yöntem ile dudak iyileştirme işlemini öğreneceksinizA'dan Z'ye Photoshop CC Profesyonel Fotoğraf Rötuş Teknikleri A'dan Z'ye Photoshop CC Profesyonel Fotoğraf Rötuş Teknikleri Reviewed by Afgan Rasulov on November 04, 2018 Rating: 5
Powered by Blogger.