Reklam ve Dijital Pazarlama için Tasarım ve Animasyon Kursu


Dijital pazarlama, sosyal medya reklamcılığı, Instagram, Facebook ve Google reklamlarını animasyonlar ile canlandırın!


+19,700 öğrencisiyle en popüler eğitmen statüsüne sahip Afgan Rasulov ile öğrenin!

Dijital pazarlama, sosyal medya reklamcılığı, Instagram, Facebook ve Google reklamlarını animasyonlar ile hareket katın! Pratik hızlı öğreneme teknikleri ile bir kaç saat içinde kendi animasyonlarınızı oluşturacaksınız.

Adobe After Effects CC ile grafik çalışmalarınızı profesyonelce hareketli animasyona çevireceksiniz! Hızlı öğrenme dersleri ile hemen uygulamaya başlayacaksınız!

Grafik çalışmalarını profesyonel animasyon hareket eklemeye sağlayan bir animasyon programı arıyorsanız, Adobe After Effects CC en iyi seçenektir. After Effects CC, dünya genelinde profesyonel animatörler ve grafiklere hareket vermek isteyen tüm reklam ve dijital pazarlamacılar tarafından en iyi animasyon görsel efekt programı olarak kullanılır. Yeni başlayanlar için After Effects CC Hiper hızlandırılmış kursu, uygulamayı HIZLI öğrenmeni ve HEMEN düzenlemeye başlamanı sağlayacaktır. Ayrıca Hiper hızlandırılmış Photoshop CC programını da öğreneceksiniz. İki program tek eğitim seti içinde!

Reklam ve Dijital pazarlama çalışmalarına hayal ettiğiniz gibi hareket verin!

Reklam ve dijital pazarlama grafik çalışmalarınıza animasyon, hareket eklerken uygulamalarla alıştırma yapın. Bu kurs egzersiz, pratik video dosyalarını içerir, böylece bir taraftan videoları izlerken diğer taraftan pratik yapabilirsiniz.

Mesleki uygulamalar ile daha verimli öğren!

Reklam ve dijital pazarlama alanına özel tasarlanmış video dersler ile daha verimli öğrenmenizi sağlayacaktır.

Kursun sonunda, After Effects CC programını kullanarak istediğiniz animasyonu oluşturabileceksiniz!

Sıfırdan hiç bilginiz olmadan başladığınız kursun sonunda animasyon ekleme teknikleri, grafiklere hareket ekleme ile ilgili püf noktaları, pratik ve kaliteli şekilde uygulamayı kullanarak bir çok tekniği kısa sürede öğreneceksiniz.

Kurs After Effects CC, Photoshop CC sürümü kullanılarak hazırlandı. Ancak önceki bir sürüme sahipseniz (CS6, CS5, CS4, CS3 - Mac veya PC), bir profesyonel gibi halen fotoğraf düzenlemeyi öğrenebilirsiniz.

Afgan Rasulov kimdir ve onu farklı kılan nedir?

Afgan Rasulov hem Adobe Photoshop hem de YouTube Sertifikalı Uzman YouTube'da 240.000'den fazla abonesiyle Afgan Rasulov kendi adıyla açtığı Türkiye’nin en büyük YouTube ve Photoshop dersleri video eğitimlerini paylaşan YouTube kanalının sahibidir. Eğitimlerini 21 milyondan fazla kişi izledi!

Yıllardır insanlara kendileri geliştirmeleri için uzmanlaştığı konularda online eğitimler hazırlıyor ve işini çok iyi yapıyor. Tüm bu zaman boyunca binlerce güzel yorum aldı. Ekşisözlük'te hakkında yazılmış yorumlar için adını aratabilirsiniz.

Eğitimleri 19,700+ Öğrenci ve yüzlerce güzel yorum aldı ve “POPÜLER EĞİTMEN” statüsünü kazandı!

Afgan Rasulov hakkında yapılan Ekşisözlük yorumlardan bazıları:

Eğitimlerini severek takip ettiğim kişi. Anlatım tarzı, üslubu gerçekten güzel. Ayrıca Photoshop’a yeni başlayanlar için iyi bir rehber, umarız devam eder eğitimlere… - suyuarayanadam

Gerçekten gayet kaliteli ve öğretici dersleri var. Umarım hep devam eder. Şu Dünya'da en çok saygı duyulması gereken işlerden birini yapıyor. - cokoprens

Azerbaycan uyruklu olmasına rağmen düzgün diksiyonu ve Türkçe'siyle sıkmadan, kafaları karıştırmadan Photoshop eğitimi veren güzel insan. Kendisinden öğrenilecek çok şey var. - kafkasorcun

Bu kurs kimler için uygun:

  • Sıfırdan After Effects CC’yi öğrenmek isteyenler
  • Sıfırdan Adobe Photoshop CC’yi öğrenmek
  • Facebook, Instagram, Google reklamlarına animasyona çevirmek isteyenler
  • Animasyon öğrenerek sosyal medya reklamcılarından bir adım önde olmak isteyenler
  • Çok hızlı ve pratik yoldan reklam ve dijital pazarlama grafiklerine animasyon eklemek isteyenler
  • Pratik animasyon teknikleri ile grafikleri calandırmak isteyenler
  • Instagram hikayelerine hareketli animasyonlar eklemek isteyenler

Reklam ve dijital pazarlama tasarım çalışmalarınız için Photoshop CC, animasyon ve grafiklere hareket ekleme için After Effects CC dünyanın en iyi iki uygulaması.

Çok hızlı öğrenmek isteyenler için Hiper hızlandırılmış kursu geliştirdik! Böylece 45 dakikada programı öğrenebileceksiniz!

Ayrıca kurs içine yeni videolar eklenecektir. Eğitimi bir defa satın almanız yeterli. Eklenen yeni videolar için ekstra para ödemek zorunda değilsiniz.

Son olarak 30 Gün İçinde Para İade Garantisi veriyoruz! Böylece eğitimi satın alıp deneyebilirsiniz. Memnun kalmazsanız koşulsuz iade edebilirsiniz.

Afgan Rasulov hakkında Google ve Ekşisözlük’te yazılmış olan yorumları okuyabilirsiniz. Udemy’de farklı eğitim setleri bulunuyor. 19.000+ kişi eğitimlerini satın aldı. Yüzlerce güzel yorum yazıldı. Ayrıca 250bin takipçili bir YouTube kanalı da mevcut.

Eğitimde görüşmek dileğimizle. Kendinize iyi bakın, hoşçakalın!

Previous Post
Next Post

post written by: