Afgan Rasulov Kimdir?

Afgan Rasulov kimdir

Afgan Rasulov hem Adobe Photoshop hem de YouTube Sertifikalı Uzman YouTube'da 240.000'den fazla abonesiyle Afgan Rasulov kendi adıyla açtığı Türkiye’nin en büyük YouTube ve Photoshop dersleri video eğitimlerini paylaşan YouTube kanalının sahibidir. Eğitimlerini 19 milyondan fazla kişi izledi. 

Online eğitmen olarak Afgan Rasulov

Yıllardır insanlara kendileri geliştirmeleri için uzmanlaştığı konularda online eğitimler hazırlıyor ve işini çok iyi yapıyor. Tüm bu zaman boyunca binlerce güzel yorumlar aldı. Ekşisözlük'te hakkında yazılmış yorumlar için adını aratabilirsiniz.

Sertifikalı YouTube uzmanı

Uzun yıllardır Sertifikalı YouTube Uzmanı olarak 600+ üzerinde kanala danışmanlık veriyor. Duygu Köseoğlu, Yabancı Oyuncu, Ruhi Çenet, Ceren Ceylan bu isimlerden bazıları. Hatta bir çok videosunda Ruhi Çenet'i görmeniz mümkün.

YouTube içerik üreticisi olarak Afgan Rasulov

"Bir insanın hayatı iyi bir eğitimle tamamen değişebilir" 
Bu sloganı ile 2011 senesinde YouTube kanalını açtı ve 2018 yılında Udemy eğitim platformunu da katıldı. Şimdiden Udemy'de 15.000'den fazla öğrencisi bulunuyor.
Udemy için özel olarak hazırladığı eğitimlere ilgi çok fazla!

Afgan Rasulov hakkında yapılan Ekşisözlük yorumlardan bazıları

Eğitimlerini severek takip ettiğim kişi. Anlatım tarzı, uslübü gerçekten güzel. Ayrıca Photoshop’a yeni başlayanlar için iyi bir rehber, umarız devam eder eğitimlere… (suyuarayanadam) 
Gerçekten gayet kaliteli ve öğretici dersleri var. Umarım hep devam eder. Şu Dünya'da en çok saygı duyulması gereken işlerden birini yapıyor. (cokoprens)
Azerbaycan uyruklu olmasına rağmen düzgün diksiyonu ve Türkçe'siyle sıkmadan, kafaları karıştırmadan Photoshop eğitimi veren güzel insan. Kendisinden öğrenilecek çok şey var. (kafkasorcun)